Створення розкладу

Для того, щоб вчитель міг заповнювати уроки у ел.щоденнику,
після створення груп, він повинен створити розклад уроківвказати, коли і для яких груп відбуватимуться уроки. Розклад уроків вчитель може ввести за допомогою пункта меню “Розклад”.

Відкривши цей пункт меню, відображається введений
вчителем розклад. Якщо вчитель лише розпочав використовувати ел. щоденник, розклад буде порожній. Для додавання вчителем уроків до розкладу треба натиснути “Редагувати”> “Додати урок”.

Натиснувши “Додати до розкладу”, у розкладі з’являється функція, що дозволяє обрати одну зі стоврених груп і вказати порядковий номер уроку. Складаючи розклад, важливо звернути увагу на такі додаткові налаштування як термін дії уроків– скільки тижнів діє вказаний урок. Якщо вкажете, що урок діє до кінця навчального року, у розкладі він буде відображений до кінця навчального року. Якщо вкажете, що урок діє певну кількість тижнів, після закінчення терміну розклад стане порожній і його можна буде створити заново. Якщо деякі уроки відбуваються у парні/непарні тижні, цю інформацію вчитель також повинен позначити, в такому випадку, за налаштуваннями, потрібний урок буде відображено у розкладі в
парний або непарний тиждень.

Коли весь розклад уроків складено, його треба зберегти, щоб
введена інформація була зафіксована. Зверніть увагу на тиждень, коли було почато заповнювати розклад – уроки відображатимуться лише наступного тижня, заднім числом розклад не заповнюється. Лише, коли розклад буде заповнено, вчитель зможе проводити уроки!

Поділіться інформацією

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Приєднайтеся до нашої Viber спільноти

Наша освітня спільнота об’єднує тисячі працівників освіти, які використовують систему “Моя Школа” у своїй роботі!

Задля зручного інформування про зміни та нові можливості для користувачів, ми запрошуємо Вас до нашої освітньої спільноти у Viber!

Запрошуємо до співрпаці

Форма зворотнього зв'язку

Форма для підключення навчального закладу до системи "Моя Школа"

Реєстрація на вебінар в цій формі не проводиться!