Заміни вчителів

Адіміністратору шкільного щоденника надана можливість у системі вводити заміни вчителів. Заповнювати їх може як системний адміністратор, так і користувач керівництва школи. Ця функціональність повинна використовуватись у тому випадку, коли за певних обставин вчитель не проводить урок, а замість нього уроки учням проводить інший вчитель. Ввести заміну вчитель може за допомогою розділу меню “Дані щоденника”> “Заміни вчителів”.

Відкривши цей пункт меню, відображається список вже створених замін. Якщо заміни ще не були створені, список буде порожній. Нову заміну адміністратор може створити за допомогою кнопки “Створити”.

Натиснувши цю кнопку, вікдривається нове вікно, у якому потрібно вказати вчителя, якого замінюють — тобто того, якого немає і вчителя, що замінює — того, який замінює відсутнього вчителя. Також системний адміністратор повинен вказати дати від/до, коли відбуватиметься заміна.

Зебережена заміна відображається у загальному списку замін

Введені заміни можна редагувати, використовуючи іконку
редагування або видалити її за допомогою іконки видалення.

Заміну буде дозволено видалити лише у тому випадку, якщо
вчитель, якого замінюють, ще не заповнив уроки. У системі можна ввести більше однієї заміни одному вчителю у тому випадку, коли вчителя, який відсутній, будуть заміняти декілька вчителів.

Коли адміністратор або користувач керівництва вводить заміну, у пукнту меню “Заміни” відображатиметься розклад вчителя, якого замінюють, у якому вчитель, який замінює, зможе заповнювати уроки.

Поділіться інформацією

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на email
Email
Поділитися на whatsapp
WhatsApp

Приєднайтеся до нашої Viber спільноти

Наша освітня спільнота об’єднує тисячі працівників освіти, які використовують систему “Моя Школа” у своїй роботі!

Задля зручного інформування про зміни та нові можливості для користувачів, ми запрошуємо Вас до нашої освітньої спільноти у Viber!

Запрошуємо до співрпаці

Форма зворотнього зв'язку

Форма для підключення навчального закладу до системи "Моя Школа"

Реєстрація на вебінар в цій формі не проводиться!